Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Meta i shpreh ngushëllimet Bashës për humbjen e babait: U prehtë në paqe!

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta i shpreh ngushëllimet kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha për humbjen e babait.

“Mësova me hidhërim për ndarjen nga jeta të z.Xhelal Basha”, shkruan Meta në Facebook.

“I shpreh ngushëllimet më të sinqerta z.Lulzim Basha për humbjen e rëndë të babait, si dhe të gjithë familjes Basha!

U prehtë në paqe!”

Babai i Lulzim Bashës, Xhelal Basha, ndërroi jetë ditën e sotme në moshën 85-vjeçare pas betejës disa mujore me sëmundjen e rëndë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img