Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Meta: I prekur thellë nga humbja e parakohshme e mikut Ilir Dashi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta shpreh ngushëllimet për ndarjen e parakohshme nga jeta të ish-politikanit dhe ish-biznesmenit Ilir Dashi.

“Shumë dhembje për ndarjen e tij nga jeta, në kulmin e energjive dhe angazhimeve të shumta”, shprehet presidenti Meta.

Dashi jetonte prej disa vitesh në Afrikë, por së fundmi u kthye në Shqipëri ku edhe mbylli sytë, pas një beteje me sëmundjen e rëndë.

Mesazhi i Metës:

I prekur thellë nga humbja e parakohshme e mikut të paharruar, Ilir Dashi.

Shumë dhembje për ndarjen e tij nga jeta, në kulmin e energjive dhe angazhimeve të shumta.

Ngushëllimet më të ndjera familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij!

Të prehet në paqen e merituar!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img