Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Meta heq kostumin zyrtar dhe vishet sportiv, del shëtitje nga liqeni i Xhebrahimëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta këtë të dielë ka vendosur ta kalojë në Sauk.

Meta ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet së bashku me një mikun e tij te liqeni i i Xhebrahimëve, Sauk.

Meta shihet i veshur me një xhaketë xhinks, sportiv teksa shijon natyrën dhe rrezet e diellit.

“Një e dielë e mrekullueshme te Liqeni i Xhebrahimeve, Sauk,” shkruan Meta në postimin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img