Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Meta: Gruaja ime i dha besën dhe dogji mandatet për Lulzim Bashën, gruaja e tij rrezik nuk i dha as votën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta nuk i ka kursyer kritikat ndaj Lulzim Bashës, pasi u pyet për kontributin e LSI në mbështetjen e kryedemokratit

Meta tha se bashkëshortja e tij i dha besën Bashës dhe dogji 19 mandate, ndërkohë që bashkëshortja e Bashës nuk i dha as votën burrit të saj.

Sipas Metës, është e patolerueshme që vendi të shkojë në krizë besimi për shkak të sjelljeve të Bashës.

“Sa ka bërë gruaja ime për të nuk ka bërë gruaja e tij. Gruaja e tij ka rrezik që edhe votën nuk ia ka dhënë. Ndërsa gruaja ime i dha besën dhe dogji 19 mandatet që nuk i kishte marrë ajo. Por që të jetë vendi në këtë situatë dhe ti të shkosh me polici sa andej dhe këndej, nuk shkon”, tha Meta në Euronews Albania.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img