Tirana
overcast clouds
8 ° C
8 °
8 °
100 %
1kmh
90 %
Die
15 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
16 °
E diel, 18 Prill, 2021
spot_img

Meta e zbulon “live”: Kur Stresi me një thirrje rrëzoi gjysmën e qeverisë, unë isha në rezidencën e Presidentit me COVID

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka zbuluar në një deklaratë për mediat nga qyteti i Vlorës se ka qenë i infektuar me COVID.

Ai tha se ishte i infektuar gjatë ditëve kur në Shqipëri po zhvilloheshin protestat për vrasjen e Klodian Rashës, teksa u shpreh se nuk ka qenë ai nxitësii dhunës së protestuesve.

“Kur persona të papërgjegjshëm që ai motivon për dhunë ndaj popullit vranë të riun Klodian Rasha dhe kur Stresi me një thirrje rrëzoi gjysmën e qeverisë, ai më akuzonte mua për nxitje të fëmijëve. Unë isha në rezidencën e Presidentit dhe isha me COVID, ndaj nuk doja të flisja dhe të shmangja vëmendjen nga problemet e tjera”, tha Meta.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img