Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Meta e nis mëngjesin në majë të Pilurit, publikon foto me pamje mahnitëse

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fd56b506582c18c5acd70e4a22afaba2

Presidenti Ilir Meta, e ka nisur mëngjesin në fshatin Pilur në Himarë, ku ka ndarë dhe disa foto, me nga pas një panoramë mahnitëse.

“Mirëmëngjes nga Piluri, Ballkoni i Bregdetit! Uroj një të dielë të mbarë për të gjithë ju”, shkruan në postimin e tij Meta.

Me këto foto presidenti ka zgjedhur t’u urojë të dielë të mbarë të gjithëve.

Mirëmëngjes nga Piluri, Ballkoni i Bregdetit! Uroj një të dielë të mbarë për të gjithë ju!

Posted by Ilir Meta on E Diele, 16 August 2020

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img