Tirana
few clouds
10.3 ° C
10.3 °
10.3 °
66 %
2kmh
20 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Meta e nis ditën i buzëqeshur nga Saranda: Me këtë pamje magjepsëse të Jonit ju uroj një të dielë relaksuese

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta këtë fundjavë ka zgjedhur ta kalojë në jug.

Meta ka postuar në rrjetet sociale një foto ku shihet i buzëqeshur, buzë detit në Sarandë i veshur me një këmishë dhe një xhaket xhinks.

“Mirëmëngjes nga Saranda! Me këtë pamje magjepsëse të Jonit ju uroj një të dielë relaksuese,” shkruan Meta krahas postimit të tij.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img