Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Sht
26 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Meta e kalon fundjavën në vendlindje: Kur nisesh me shi nga Tirana dhe të pret dielli në Skrapar

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta duket se këtë fundjavë po e kalon në Skrapar, në vendlindjen e tij.

Ai ka postuar një foto, ku shihen male dhe gjelbërim, teksa pozon i buzëqeshur para kamerës.

“Kur nisesh me shi nga Tirana dhe të pret dielli në Skrapar! Një të Diel frymëzuese ju uroj të gjithëve sot!✌️🇦🇱” shkruan Meta në postimin e tij në rrjetet sociale.

Më shumë