Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Meta dhe Kryemadhi harrojnë humbjen e thellë, bëhen bashkë dhe “arratisen” buzë detit: Me Super Monën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Republikës, Ilir Meta mesa duket ka bërë “paqe” me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi, pasi kjo e fundit doli në deklaratë për opinionin publik dhe kërkoi falje për gabimet e opozitës kur dogji mandatet e deputetëve.

Meta dhe Kryemadhi janë “arratisur” në plazh dhe Kreu i Shtetit ka publikuar një foto buzë detit teksa shihen të dy të qeshur.

“Me superMonën”, shkruan Meta, duke thënë se kjo është një mbledhje familjare për të festuar ditëlindjen e djalit të tyre, Besarit.

“Me SuperMonën, gati për të festuar ditëlindjen e Besarit. Faleminderit për urimet! Gëzime ju urojmë edhe ne të gjithëve!”, shkruan Meta në Facebook.

180450475 3978224578890452 2603445808761415263 n

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img