Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

META dhe Gjykata Kushtetuese nuk i hapin rrugë, RAMA merret me stadiumin e ri: U kry! Ta gëzojnë brezat! (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img