Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

Meta dekoron Pacollin për kontributin e Thumanës: Shembull i solidaritetit kombëtar

Lajme të ngjashëm

Mirënjohje dhe vlerësim për kontributin humanitar të gjithë familjes Pacolli!” shkruan meta

Më shumë