Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Meta bën deklaratën ‘bombë’: Para Shqipërisë, le të shuhen edhe fëmijët e mi si të Adem Jasharit. Nuk jam me askënd, as me Monika Kryemadhin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta sot nga Vlora ka folur për të ndjerin Arjan Sala i cili humbi jetën në një nga magazinat e Casa Italia pas rënies së zjarrit, ku tha se duhet të ngrinte zërin presidenti që të gjendej trupi i tij.

Sipas Metës nuk po bëhej asnjë përpjekje për të gjetur trupin e tij, pasi nuk kishin mjete.

albsig

Ndërkohë krahas kësaj, Meta bëri edhe një deklaratë të fortë ku tha se “para Shqipërisë le të shuhen dhe fëmijët e mi si të Adem Jasharit”.

Meta: Arjan Sala e la jetim fëmijën 4 vjeç që të mos linte jetim nja 20 të tjerë. Pse duhet të dilte presidenti të ulëriste sepse nuk po bëhej asnjë përpjekje që trupi i tij të  gjendej. Dalin dhe thonë që nuk kemi mjete, por si e keni bërë ju Tiranën, nuk keni si të keni mjete. Pse nuk më morën në telefon dhe të njoftoja të sillnin mjete nga Italia.

Pyetje: Ju politikanët bëheni gjithmonë bashkë ndonjëherë?

Meta: Ilir Meta nuk është bashkë me askënd, as me Monika Kryemadhin. Para Shqipërisë le të shuhen dhe fëmijët e Metës si ata të Adem Jasharit. Ilir Meta ka një model, nuk është si Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img