Mësuesja provokuese i dërgonte fotografi nudo nxënësit 15-vjeçar

Publikuar tek: bota, më 21:41 31-03-2019 Mësuesja provokuese i dërgonte fotografi nudo nxënësit 15-vjeçar

Një mesuese me emrin Kelsie Rochelle në Amerikë është arrestuar pasi i dërgonte fotografi nudo një nxënesi nga shkolla ku ajo punonte në Peatow High School.

Sipas Washington Post, mësuesja i ka dërguar një fotografi nudo duke i thënë se e kishte nisur gabimisht, por më pas nisi komunikimi erotik mes tyre.

Sipas autoriteteve vendase mësuesja shihet e zhveshur teksa po masturbohej. Tashmë mësuesja është pushuar nga puna dhe pritet që të dënohet me 5 deri 10 vite burg.

Nga ana tjetër familja e 15-vjeçarit ka kërkuar dëmshpërblim nga shkolla duke thënë se djali i tyre është dhunuar psikologjikisht.

zsdfretju5rj4r5j.jpg

sdfsgfwerhy3ehy3eh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zgjedhjet në Turqi, bastionet e Erdoganit bien njëri pas tjetrit
Vdes në një aksident të mistershëm ajror gruaja e katërt më e pasur në Rusi »
Article Logic
Execution time: 0.010753154754639
array(1) { ["section"]=> string(71) "mesuesja-provokuese-i-dergonte-fotografi-nudo-nxenesit-15-vjecar-158651" }