Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kthjellime dhe vranësira kalimtare do dominojnë Veriun dhe pjesërisht zonat Qendrore por vranësira më të shpeshta do të ketë pjesa tjetër e vendit.

Pasditja fuqizon vranësirat në vend duke sjellë rrebeshe shiu në zonat jugore-Lindore, por shira të izoluar në Veri dhe Qender të vendit. Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 30km/h nga Veriperëndimi duke krijuar në det dallgëzimet mbi 2 ballë.

Temperaturat e ajrit mbeten konstante në mëngjes por rritje me 2 gradë C sjell mesdita e shënuar deri në 30 gradë C.

Më shumë

spot_img