Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

Mësoni parashikimin e motit për ditën e sotme

Lajme të ngjashëm

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira  të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veri-perëndime me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë pa ndryshime.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

Zona malore       7/17°C

Zona e ulët         9/23°C

Zona bregdetare 12/23°C

Më shumë