Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Mëson për shtatzaninë e së bijës, babai transgjinor i miliarderes më të vogël në botë mbetet tepër i zhgënjyer

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Babai transgjinor i miliarderes më të vogël në botë Caitlyn Jenner është tepër i zhgënjyer pasi mori vesh për shtatzaninë e së bijës Kely Jenner.

albsig

spring

Lajmin se Kylie Jenner po pret një fëmijë me të dashurin e saj, Travis Scott, Caitlyn e mori vesh nag mediat online dhe jo nga vet e bija.

Një burim për The Sun tha se Caitlyn u shokua dhe u zhgënjye nga lajmet pasi e bija nuk ia tregoi këtë gjë vetë.

“Mësoi se Kylie është shtatzënë si gjithë të tjerët, nëpërmjet internetit. Caitlyn u zhgënjye pasi vajza nuk i tregoi dicka kaq serioze”, tha burimi.

Akoma nuk është konfirmuar nëse 20-vjecarja është shtatzënë, por mediat e huaja flasin shpesh për daljet publike dhe reagimet e familjarëve rreth kësaj ngjarje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img