Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Mësohet arsyeja, ja pse nuk do të transmetohet sot Big Brother Vip

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndryshimi i programacionit ka bërë që puntata e radhës në e Big Brother Vip në Itali të mos transmetohet këtë të premte të 11 shkurtit.

Programi i Alfonso Signorinit po arrin shikueshmëri të jashtëzakonshme, ku në qendër të vëmendjes janë marrëdhëniet mes konkurrentëve Alex Belli dhe partneres Delia Duran, konkurrentit Soleil Sorge si dhe dinamikave të tjera të krijuara brenda shtëpisë.

Megjithatë shikuesit duket se do të duhet të presin për të parë GF Vip. Programi do të transmetohet të hënë dhe të enjte në Canale 5.

Shkak për shtyrjen është bërë nisja e programit televiziv “Fosca Innocenti” nga Vanessa Incontrada.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img