Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Mësohet arsyeja, ja pse Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj nuk votuan për kreun e ri të Partisë Demokratike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj, dy deputetët e zgejdhur të PD-së në qarkun e Lezhës, nuk kanë votuar ditën e sotme për kreun e ri të partisë.

Ata nuk mundën të votojnë pasi u paraqitën në selinë e Partisë Demokratike pas orës 19:00 dhe nuk u lejuan, pasi kishte kaluar afati përfundimtar.

Kujtojmë se ditën e sotme nuk votuan edhe shumë anëtarë të tjerë të PD-së, të cilët nuk e gjetën emrin e tyre në listat e votuesve.

Më shumë

spot_img
spot_img