Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
21 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mësimin e bëjnë online, fushata në lokal! Vokshi uron mësuesit për 7 Marsin, mesazhi i mbushur me gabime drejtshkrimore (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0f1321fac784f2682cd5d6b0cc27004d

Për shkak të pandemisë, mësimi është vendosur të kryhet “online”, por kjo s’do të thotë se mësuesit e kanë të ndaluar të grumbullohen në lokale kur ka takime elektorale.

Ky është rasti në Laprakë, ku ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi ka mbledhur një numër të madh mësuesish, të cilëve siç duket nga fotot, u ka dhuruar nga një lule me rastin e festës së tyre, 7 Marsit.

Ironikisht urimi i Vokshit për mësuesit e Laprakës, është i mbushur me gabime drejtshkrimore.

“Takim me mësues të njesisë 11, në zonën e laprakës. Ju uroj gëzuar 7 marsin mësuesve, që janë fisnikët e shoqërisë sonë, njerëzit qe ia kushtuan jetën fëmijëve dhe të rinjve për ti edukuar dhe për ti bërë njerëz të denjë për Atdheun tonë”, shkruan Vokshi në Facebook.

fgsdfgdfge4gre4g.jpg

sdgfwgwg3g.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img