Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Mesila Dodo rrëfehet bashkë me të birin: Keli është më i disiplinuari, ne nuk jemi kaq të rregullt

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputetja Mesila Doda dhe djali i saj Jon të ftuar në emisionin ‘Top Show’ kanë folur për festën e Krishtlindjes dhe besimin e tyre.

Në një moment, Mesila ka rrëfyer se ajo me djalin nuk janë praktikant të rregullt, i vetmi në familjen e tyre është Enkeli.

‘Midis nesh Keli është më i disiplinuari, shkon çdo javë në kishë, bën rrëfime gjatë gjithë kohës, ne nuk jemi kaq të rregullt. Unë kam bërë një shkollë katolike, kam studiuar shkollë filozofi në Romë, afër Vatikanit. Në fund fare feja është dashuri, është ajo që ne zgjedhim. Unë nuk e kam problemin me ato që janë në fe të tjera,po me ata që nuk festojnë. Unë nuk jam një person që nuk më pëlqen festa si konsumator. Por më pëlqen se si Jezusi zgjedh të bëhet një Emanuel, këndon, vuan , është i varfër si ne’, tha Doda.

Më shumë

spot_img