Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022
spot_img

Mesila Doda mbështet ndërtimin te Parku i Liqenit: Duhet të ketë lojëra për fëmijë por më shumë informacion

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja Mesila Doda shprehet në nëj koment të shkurtër në profilin e saj, se parqet për fëmijë janë të nevojshëm por duhet të ketë më shumë informacion se çfarë do ndërtohet dhe si do preket nga ky ndërtim Parku i Liqenit.

Doda dënon dhunën e ushtruar gjatë protestës por shprehet se “polici është i paprekshëm”.

albsig

spring

Polici është i paprekshëm. Dhuna është e dënueshme, është e papranueshme veçanërisht tek gratë, kështu që mendjen në kokë sepse aftësia në menaxhimin e situatave të tilla nuk është fjalë goje. Parqet për femijët janë të nevojshme në qytet dhe në parkun kombëtar. Kemi nevojë për më shumë informacion dhe duam të dimë sa dhe si do preket parku. Polici është i paprekshëm. Pikë”, shkruan deputetja e PDIU, Mesila Doda.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img