Hapësire reklamuese

Politikë

Mesila Doda “flakë për flakë” me nënkryetarin e PD: Ju falenderoj që e ndjeni mungesën time, por kam edhe një shqetësim të fundit

Shkruar nga Newsbomb
E kam edhe nje shqetesim te fundit. Mos e konsideroni me shtetin fqinje si yllin polar te demokracise e mos ju servilosni. Ka probleme te medha me respektimin e te drejtave te njeriut dhe jane bashkombasit tuaj ata qe jane vrare dhunuar e vjedhur ne prone e identitet. E më se fundi me duhet te them qe nuk ka ardhur asgje e mire nga ky nenshtrim per shekuj me rradhe.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese