Mesila Doda, Ben Blushi dhe Blendi Fevziu të shtrirë mbi batanije. Fotot e rralla kur bënin grevë

Publikuar tek: politike, më 13:59 19-02-2016 Mesila Doda, Ben Blushi dhe Blendi Fevziu të shtrirë mbi batanije. Fotot e rralla kur bënin grevë

Deputetët Mesila Doda dhe Ben Blushi dhe gazetari Blendi Fevziu të shtrirë mbi batanije. Këto janë fotot e rralla kur ata që sot janë personazhe publike të lidhur fort me politikën, bënin grevë urie kur ishin të rinj, në shkurt të vitit 1991.

“Shkurt 1991! Ditet e protestave dhe greva e urise... Me Ben Blushi dhe Mesila Doda’’, rikujton Fevziu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084130764007568
array(1) { ["section"]=> string(101) "mesila-doda-ben-blushi-dhe-blendi-fevziu-te-shtrire-mbi-batanije-fotot-e-rralla-kur-benin-greve-32996" }