Hapësire reklamuese

Politikë

Mesazhi i Metës: Do ta bëjmë Pukën si Zvicra

Shkruar nga Newsbomb
Mesazhi i Metës: Do ta bëjmë Pukën si Zvicra

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka vizituar Pukën këtë të shtunë, ku shfaqet në një takim me disa të rinj atje.

Në video-mesazhin e shpërndarë në Facebook, Meta shprehet optimist, teksa thotë se me ndryshimin Puka do të kthehet si Zvicra.

“Përshëndetje, jo nga Zvicra, por nga Puka. ME Donin, Demirin, Anisën, Endriti, me këta të rinj të mrekullueshëm.Vetëm ndryshimi do ta bëjë Pukën, të zhvilluar sa Zvicra, me të rinjtë dhe të rejat e saj”, shprehet Ilir Meta.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese