Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Mesazhi i fortë i Topallit, publikon foton me Berishën dhe Azem Hajdarin: Kur kishim opozitë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot u mbushën 22 vite nga vrasja e pishtarit të demokracisë. Azem Hajdari.

Për ta kujtuar, ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka publikuar një foto ku qendron mes Hajdarit dhe ish-kryeministrit Sali Berisha.

Por Topalli nuk ka hezituar të japë edhe mesazhin e radhës duke shkruar: “Kur kishim opozitë”.

Topalli bën “nul” kësisoj opozitën e sotme të Lulzim Bashës të cilin e ka akuzuar se ka dobësuar Partinë Demokratike dhe hapur ka thënë se ajo nuk kthehet në PD, sa kohë aty të jetë Basha në krye.

LEXO EDHETopalli shpërthen ndaj Bashës: 1 vit para zgjedhjeve ka shtuar vilat! Po s’u largua nga PD Rama merr mandat të tretë

119230946_3250646584984723_1928285222901477761_n.jpg

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img