Mesazhi emocionues i Robert Ndrenikës: Ju kam të gjthëve brenda "zemrës time të madhe"

Publikuar tek: aktualitet, më 21:40 15-01-2017 Mesazhi emocionues i Robert Ndrenikës: Ju kam të gjthëve brenda

“Ju kam të githëve brenda “zemrës time të madhe”, shkruan akroti i famshëm Robret Ndrenika teksa falenderon të gjithë ata që e uruan për ditëlindjen e tij të 75-të. E teksa kërkon që të mos keqkuptohet kur thotë se ka zemër të madhe, Ndrenika shpjegon edhe pse:

“Shume te dashur Miq,dashamires,kolege te moshuar dhe te rinj,te aferm,ju falenderoj pa mase per urimet e ngrohta qe me derguat me rastin 75 vjetorit te ditelindjes time.Ju kam te gjtheve brenda "zemres time te madhe". Mos ma merrni per mendjemadhesi kete "ndajshtim" por ate ma ka thene kardiokirurgu ALI REFATLLARI bashke me ekipin e tij te talentuar te cilet jane deshmitare !!! Ju perqafon Robert Ndrenika !”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet tmerri i banorëve, vodhi të paktën 4 banesa brenda javës (Foto)
Zjarr tek N/Stacioni i Kasharit, digjen të gjithë fidrat 20 kilovolt. Ja zonat pa energji elektrike »
Article Logic
Execution time: 0.010998964309692
array(1) { ["section"]=> string(89) "mesazhi-emocionues-i-robert-ndrenikes-ju-kam-te-gjtheve-brenda-zemres-time-te-madhe-65609" }