Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

“Mesazh” për FSHF-në apo për vlonjatët? Provokimi i fortë i Edi Ramës: Ai momenti kur sheh topin dhe të thonë kujdes lidhësen e këpucës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri i Edi Rama ka publikuar një foto në rrjetet sociale, mesazh i së cilës lidhet ngushtësisht me dy ngjarje aktuale; polemikat për situatën në FSHF dhe protestën për 4 topat në “Sheshin e Flamurit” në Vlorë.

“Ai momenti kur t’i sheh topin dhe dikush të thotë kujdes lidhësen e këpucës”, shkruan Rama në postimin e tij teksa shihet duke lidhur këpucët e tij. Nuk dihet nëse këtë postim kryeministri e ka mesazh për situatën në Federatë, apo për vlonjatët që dje dolën në protestë për projektin e rikonstruksionit të 4 topave në qytetin bregdetar…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img