Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Mesazh i fortë i Kryemadhit: S’bëj kompromis për karrige, pushtet apo emër me asnjë lider partie që kërkon të…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e Lëvizja Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mbajtur ditën e sotme një takim elektoral në qytetin e Lushnjes.

Gjatë fjalës së saj, Kryemadhi ka garantuar mbështetësit e kësaj force politike se “nuk do të bëjë kompromis me asnjë lider partie” që kërkon të përdorë LSI-në për “karrige, pushtet apo emër”.

“Një gjë duhet ta dini, unë nuk bëj kompromis me të ardhmen e të rinjve dhe të rejave, unë nuk bëj kompromis me karrigen e as njërit apo tjetrit. Nuk bëj kompromis me askënd që kërkon të përdorë flamurin e LSI e të rinjve dhe të rejave, qoftë për karrige, qoftë për pushtet, qoftë për emër”, u shpreh Kryemadhi.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img