Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Mes të moshuarve pa maska, Policia gjobit LIVE Monika Kryemadhin dhe kryetaren e LSI në Durrës: Do ia çjerrim maskën Edi Ramës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

456089959f5e40be4194b5023159598e

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi është gjobitur nga Policia e Durrësit për mos vendosjen e maskë mbrojtëse. Kryemadhi është shfaqur në një nga lagjet e qytetit bregdetar, mes disa të moshuarve që u është prishur shtëpia nga tërmeti i 26 nëntorit, pa maskë mbrojtëse.

Atje ka shkuar pas disa minutash Policia e Durrësit, e cila ka gjobitur Kryemadhin dhe kryetaren e LSI për Durrësin Elona Guri. “Kënaqësi të madhe e paske o zotëri. 30 mijë lek do jap për gjobën, 30 do t’i jap për ty”, i tha Guri efektivit të Policisë.

Ndërkohë, kryetarja e LSi Monika Kryeamdhi teksa firmopsi gjobën, shkroi se do i çjerrë maskën kryeministrit Rama në zgjedhjet e 25 prillit. “Do tia çjerrim maskën Edi Ramës në 25 prill 2020. Shqipëria, shtëpia e shqiptarëëve”, shkroi kryetarja e LSI në fletën e gjobës.

Screenshot_7.jpg
Screenshot_8.jpg
Screenshot_10.jpgScreenshot_9.jpg
Screenshot_11.jpg
Screenshot_12.jpg
Screenshot_13.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img