Mes Ohrit, drejtori i Skëndërbeut dedikim të fortë dashurie...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:16 20-11-2016 Mes Ohrit, drejtori i Skëndërbeut dedikim të fortë dashurie...

Drejtori i Skënderbeut, Haris Fakiç ka postuar një foto në llogarinë e tij në facebook.

Fakiç ndihet i dashuruar dhe këtë e ka shprehur nëpërmjet kësaj fotoje. Ai shfaqet së bashku me njeriun e tij të zemrës në Liqenin e Ohrit dhe shkruan: "Një jetë, një dashuri. Përgjithmonë së bashku".

Kujtojmë që sot Skënderbeu pret Korabin në Korçë dhe drejtori i korçarëve ka zgjedhur këtë ditë për të shprehur dashurinë e tij.

OHER.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094130039215088
array(1) { ["section"]=> string(64) "mes-ohrit-drejtori-i-skenderbeut-dedikim-te-forte-dashurie-60092" }