Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Mes lotëve dhe dhimbjes, i jepet lamtumira e fundit vogëlushes që u përplas për vdekje nga skafi në Himarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është përcjellë për në banesën e fundit 7-vjeçarja e cila ndërroi jetë ditën e djeshme pasi u përplas nga një skaf që drejtohej nga komisari Arjan Tase.

Mes dhimbjes dhe lotëve, familjarët dhe qytetarë të shumtë i kanë dhënë lamtumirën e fundit vogëlushes.

Kujtojmë se ngjarja ndodhi ditën e djeshme rreth orës 14:00, ku komisari Arjan Tase, përplasi me skaf për vdekje të miturën e cila ishte duke notuar bashkë me babain e saj në breg të detit.

Më shumë
spot_img
spot_img