Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Mes lotësh Fifi tregon vështirësitë në Tiranë larg familjes: Nuk kam patur lek të shkoja të vizitoja prindërit, i kam nxjerrë prej varrit paratë që atyre mos u mungonte asgjë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmja e djeshme në “Big Brother Vip” është shoqëruar me emocione të forta. Fifi ka qenë një ndër protagonistet e mbrëmjes e cila ndonëse me veprimet e saj gjatë ditëve të fundit ka irituar banorët dhe vetë shikuesit, dje ndodhi krejt e kundërta, pasi rrëfimi i saj prekës na bëri të gjithëve të “rrëmbenim” pecetat dhe të fshinim lotët.

Ndonëse tani është një këngëtare me famë dhe llogaritë e saj në banka janë të larta, Fifi e ka filluar nga zero ashtu si dhe vetë ajo mes lotësh e tregon.

Larg familjes që 20 vjeç dhe duke mos patur mjaftueshëm para, Fifi ka rrëfyer se ka qëndruar 4 muaj pa takuar familjarët e saj, pasi pamundësitë ekonomike nuk e lejonin që ajo ti vizitonte.

“Kanë hequr dhe lekun e bukës që unë të bëhem dikushi. Babi është shoku im më i mirë. E kanë përjetuar keq kur erdha në Shqipëri 20 vjeçe. Nuk kisha lekë tu shkoja, nuk kishin lekë të vinin. Nuk kam patur 10 mijë lek qe ti shkoja ti takoja.  Kam nxjerr dhe lek pi vorrit vetëm që atyne mos tu mungonte gjë. I ngjaj shumë të dyve, kom marr shumë nga ta”, tha ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img