Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Mes kecave të vegjël, Arbana Osmani shijon fundjavën me familjen në Bogë, djali bën gjestin e ëmbël për moderatoren (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Arbana Osman ka zgjedhur të kalojën fundjavën më familjen e saj në Bogë.

Ajo ka postuar disa video në Instastory ku shfaqet bashkë me Eduartin dhe djalin e madh, Jonin, të rrethuar nga kecërit e vegjël.

Mesa duket Arbana dhe Joni po kënaqen së tepërmi me jetën në fshat, ndërsa shihet djali i saj duke i dhuruar tufë me lule, të cilat i ka mbledhur në lëndinë.

“Gjejeni se kush i mblodhi për mua lulet më të bukura këtë mëngjes”, shkruan moderatorja krahas fotos së postuar në Instastory.

Ndërsa në një video tjetër, ajo shkruan: “Dashuria ime e vogël”, teksa shihet Joni duke i zgjatur tufën me lule mamasë së tij.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img