Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Mes frutave dhe duartrokitjeve, Zogu Tiranës tregon eksperiencën në burg: Më pritën mbi një mijë burra

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Hermes Nikaj ose ashtu si të gjithë e njohin Zogu Tiranës pas një mungese të gjatë në ekran mbrëmjen e djeshme ka bërë daljen e parë.

I ftuar në emisionin “Expuls” me Ronaldo Sharkën, Zogu erdhi pas arrestimit të tij të bujshëm dy vitë më parë dhe vendosi të tregojë të gjithë eksperiencën e tij brenda qelisë së burgut.

I pyetur për ditën e parë të burgut, Hermesi u shpreh:

“Fillimisht e kisha pak me frikë se ku do më çojnë. Nuk kisha parë kurrë një institucion vuajtje. E mora më frikë, por a e din qe njeriu përshtatet? Kur kam dalë të nesërmen atje, unë kam qenë me mbi një mijë burra. Ato të gjithë duartrokinsin, Zogu mos u mërzit se s’ke bo asgjë. Godina A dhe B. Të gjithë kërce këndon, kush jepte një kartë telefoni, kush fruta. Nuk është më burgu siç ka qenë”, u shpreh ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img