Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Merrni masa! OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona do të mbeten pa drita për disa orë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët e Tiranës se ditën e nesërme do të ndërpritet energjia elektrike për shkak të rikonstruksionit të kabinave.

Energjia do të stakohet për disa orë në këto zona: pjesërisht: Fshati Varosh, pjesërisht: rruga “Ramadan Sokoli”, pjesërisht: Rruga “Don Bosko” dhe rruga “Jordan Misja”.

Njoftimi i OSHEE:

Stakim, 23 korrik

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, nesër, 23 korrik do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë.

Më poshtë oraret e stakimit dhe zonat që preken nga kufizimi i energjisë si pasojë e punimeve në kabina

23 korrik

09:00-14:00

Pjesërisht: Fshati Varosh

10:00-16:00

Pjesërisht: rruga “Ramadan Sokoli”

09:00-16:00

Pjesërisht: Rruga “Don Bosko” dhe rruga “Jordan Misja”

Më shumë

spot_img
spot_img