Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Merr zjarr “shtëpia e barit”, humb jetën shqiptari në Londër (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër, ku një fabrikë kanabisi është përfshirë nga flakët dhe si pasojë ka humbur jetën një 35 vjeçar shqiptar. Ngjarja ka ndodhur në prag të Vitit të Ri, në një garazh  lock-up në Southwold Road, Clapton.

Mediet e huaja raportojnë se bëhet fjalë për shtetasin Ermal Qose, 35 vjeç, i cili u dërgua në spital, por fatkeqësiht ndërroi jetë dy ditë më vonë për shkak të plagëve të marra.

Në vendngjarje mbërritën forcat zjarrfikëse, të cilët nxorën shqiptarin nga shtëpia e barit, i cili kishte mbetur i bllokuar pas asfiksimit nga tymi.

Më shumë


spot_img
spot_img