Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Merr peng vajzën në Korçë, i kërkonte të përgënjeshtronte deklaratën për të birin në burg

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

72659d149022f99ce410f66416c5fa94

Arrestohet shtetasi Qazim Qazimaj në Korçë. Sipas policisë, ai ka marrë peng në shtëpi 24 vjeçaren Vjollca Shkëmbi dhe i ka kërkuar të përgënjeshtrojë deklaratën për të birin që ndodhet në burg.

Pengmarrësi i ka kërkuar vajzës të përgënjeshtrojë deklaratën për Urim Qazimajn, djalin e autorin, në mënyrë që ai të dilte nga burgu.

Vjollca Shkëmbi deklaroi se nuk ishte rrëmbyer e as ishte shitur duke pohuar se Urim Qazimaj ishte arrestuar padrejtësisht. Kjo deklaratë e saj përmbysi versionin e policisë.

Sakaq, policia ka arrestuar Qazim Qazimajn dhe ka nisur hetimet për të zbardhur gjithë skemën.

LEXO EDHE “S’jam rrëmbyer e as jam shitur. Ja çfarë bëja me Urimin”, 24 vjeçarja kthen përmbys versionin e policisë

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img