Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Merr fund pritja, Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukaj sjellin këngën dedikuar shqiptarëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur Aurela Gaçe dhe reperi Genc Prelvukaj lajmëruan se do të sillnin bashkëpunimin e tyre të parë bashkë.

Vetëm pak minuta më parë, është publikuar në Youtube kënga e cila i është dedikuar Kosovës dhe Shqipërisë.

Kënga është nën tingujt e muzikës shqiptare dhe Aurela shfaqet shumë në formë teksa këndon për vendin e saj.

Bashkëpunimi mes Gencit dhe Aurelës është pritur mjaft mirë nga të gjithë fansat.

 

Më shumë

spot_img