Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Merr fund dilema! Marina Vjollca me këto foto e thotë njëher e mirë gjininë e bebit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër për herë të parë.

Së fundmi ka qenë Marina ajo e cila ka ndarë me ndjekësit “sekretin e sja të ëmbël”, që së shpejti në jetë do të vijë vogëlushja e saj.

Përmes disa fotove në Instagram, ku shihet e veshur me një fustan ngjyrë pudër, moderatorja gjithashtu ka zbuluar dhe dhomën e vajzës.

Krahas fotove të ëmbla, moderatorja i ka bërë një dedikim mjaft të ëmbël “picirrukes” së saj.

“Mezi po të presim picirukja jonë”, ka shkruar ajo duke konfirmuar njëherë e mirë zërat që flisnin se Marina do të sjellë në jetë një gocë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img