Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Merr fund dilema, agjenti i Hysaj zbulon përfundimisht të ardhmen e mbrojtësit shqiptar

spot_img

Lajme të ngjashëm

E ardhmja e Hysaj duket se do të jetë sërish te Napoli. Pas zërave të merkatos që e lidhinin me skuadra të ndryshme, mbrojtësi i Kombëtares pritet të qendrojë në “Sao Paolo” të paktën deri në janar kur hapet sërish merkato.

Është agjenti i lojtari ai që konfirmon qendrimin e tij te skuadra e Ançelottit. Pas daljes nga zyrat e Fiorentinës ku po diskutonte të ardhmen e Biraghi te Interi, agjenti është pyetur edhe për të adhmen e Hysaj dhe përgjigja e tij ka qenë e shkurtër.

“Do të qendrojë te Napoli”, deklaroi Mario Giuffredi për mediat e pranishme.

Më shumë
spot_img
spot_img