Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Merr flakë në ecje e sipër dhe shkrumbohet makina në Tiranë, dyshimet e para të policisë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë me drejtues Xh.P ka marrë flakë në ecje e sipër dhe më pas është djegur plotësisht rreth orës 19:40 në vendin e quajtur “Ish Uzina e Traktorëve” në Tiranë.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, ndërkohë që dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti teksnik.

“Me datë 06.12.2021, rreth orës 19:40, në Unazën e Madhe, në vendin e quajtur “Ish Uzina e Traktorëve”, ka marrë flakë në ecje e sipër dhe është djegur plotësisht, mjeti me drejtues shtetasin Xh. P.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet. Nuk ka dëme në njerëz.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img