Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Merr flakë motoskafi gjatë riparimit, plagoset 31-vjeçari në Dhërmi, niset me urgjencë drejt Tiranës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 31 vjeçar është plagosur, duke pësuar djegie në trup, teksa po merrej me riparimin e motoskafit. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Drimadhes, Dhërmi.

Paraprakisht bëhet me dije se shtetasi N. L., 31 vjeç, po merrej me riparimin e motoskafit, i cili shpërtheu në flakë, ndërsa  i riu është transportuar drejt Tiranës për mjekim mëtë specializuar.

Dhërmi/Informacion paraprak:

Më datë 06.06.2022, në fshatin Drimadhes, Dhërmi, ka marrë flakë, gjatë riparimit të tij, një motoskaf. Për pasojë shtetasi N. L., 31 vjeç, i cili po merrej me riparimin e motoskafit, ka pësuar djegie në zona të ndryshme të trupit. 31-vjeçarit iu dha ndihma e parë në qendrën shëndetësore në Drimadhes dhe po transportohet në spitalin e Tiranës, për mjekim me të specializuar. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë
spot_img
spot_img