Hapësire reklamuese

Aktualitet

Merr flakë makina në parkimin e pallatit në Tiranë, banorët dalin të friksuara nga ndërtesa

Shkruar nga Newsbomb
Merr flakë makina në parkimin e pallatit në Tiranë,

Një makinë është përfshirë nga flakët, teksa ndodhej e parkuar në parkimin e një pallati në rrugën "Ndre Mjeda” në Tiranë.

Makina që ka marrë flakë në parkim ka bërë që tymi të mbulojë gjithë pallatin dhe banorët të dalin të frikësuar nga ndërtesa.

Forcat e zjarrfikëses kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, ndërsa nuk dihet ende shkaku që ka çuar që mjeti të përfshihej nga flakët.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese