Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Merr flakë makina në ecje, shpëton shoferi tek zona e Laprakës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dd835d5002a4ff52a9b5346d9201bfd6

Një automjet ka marrë flakë pasditen e sotme në ecje tek kryqëzimi i Laprakës, në Tiranë.

Mësohet se shkak është bërë një defekt teknik.

Bëhet me dije se në ato momente në makinë ndodhej vetëm drejtuesi, shtetasi K.V., i cili fatmirësisht është në gjendje të mirë.

Ndërkohë grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe po vijojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img