Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Merr flakë kodra pranë plazhit në Gjirin e Hartës, digjen shkurre e pemë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një kodër pranë plazhit në Gjirin e Hartës është përfshirë nga flakët mesditën e sotme.

Bëhet me dije se zjarri ka përfshirë hapsia me pemë dhe shkurre, teksa flakët vijojnë për më shumë se një orë.

Mësohet se flakët shihen lehtësisht nga turistët që po pushojnë në Gjirin e Hartës. Sakaq, forcat e zjarrfikëses janë nisur për në vendin e ngjarjes, për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Më shumë

spot_img
spot_img