Hapësire reklamuese

Aktualitet

Merr flakë godina katërkatëshe në Tiranë

Shkruar nga Newsbomb
Merr flakë godina katërkatëshe në Tiranë

Një pallat është përfshirë nga flakët në zonën e quajtur “Varri Bamit” në Tiranë.

Bëhet fjalë për një godinë katërkatëshe. Ekipet zjarrfikëse mbërritën menjëherë në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur fikjen e flakëve.

Fatmirësisht nuk  janë shënuar viktima, por vetëm dëme materiale. Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese