Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Merr flakë godina e shërbimit të provës në Tiranë, në afërsi të SPAK dhe ‘313’-tës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4e4eee8904f14038b2b1be3f0bf00c1c

Godina e shërbimit të provës në Tiranë është përfshirë nga flakët.

Kjo godinë ndodhet në afërsi të burgut 313 dhe SPAK-ut, në zonën e ish-stacionit të Trenit.

Në foto tregohet se në një prej dritareve të ndërtesës po del tym. Një zjarrfikëse ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të shuar flakët. Akoma nuk dihet se cilat kanë qenë shkaqet e rënies së zjarrit.

Më shumë

spot_img
spot_img