Hapësire reklamuese

Aktualitet

Merr flakë gjatë natës banesa në katin e 9 të një pallati në Fier (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb

Një apartament në katin e 9 të një pallati në Fier është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës.  Në momentin që ka shpërthyer zjarri në banesë ndodhej vetëm një i moshuar, i cili u ndihmua nga fqinjët për të dalë në kohë.

Flakët janë pikasur nga fqinjët e të moshuarit për shkak të tymit që u shpërnda me shpejtësi. Kanë qenë ata që ndërhynë të paret dhe shpëtuan të moshuarin i cili ishte sëmurë kishte dhe probleme me shikimin.

Kliko këtu për të parë videon

Shkaku i zjarrit dyshohet të ketë qenë një shkëndijë elektrike. Policia dhe zjarrfkisëja kanë mbaërritur në vendngjarje.

Shërbimi zjarrfikës, i cili ka bërë të mundur shuarjen e zjarrit në kohë para se flakët të përfshinin dhe apartamentin ngjitur.

Zjarri ne Fier

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese