Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Merr flakë Arkivi Shtetëror Vendor në qytetin e Kukësit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d28c12be9befcbb1b4814397e781ff6d

Arkivi Shtetëror Vendor në qytetin e Kukësit ka marrë flakë mbrëmjen e djeshme.

Aktualisht nuk janë bërë të ditura informacione nëse ka dëme të shkaktuara nga zjarri dhe se çfarë përmasash ka pasur.

Kujtojmë se Arkivi ndodhet në katin e katërt në godinën e Gjykatës Kukës, por nuk dihen shkaqet e këtij zjarri.

Forcat zjarrëfikëse kanë shkuar menjëherë në vendngjarje sapo ka rënë zjarri dhe kanë punuar për neutralizimin  e flakëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img