Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mero Baze ironizon Bashën: Vajzës 10 vjeçe i lexon libër për 3 vjeçar, kandidon për kryeministër dhe pretendon se e di ç’duan shqiptarët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e98a19cb5f45ac76548cd8473661c1c3

Bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela Basha, publikoi dje një foto teksa kryedemokrati i lexonte vajzës së tij një libër. “Sonte në kohë për ti lexuar gocës librin e preferuar”, shkruante bashkëshortja e Bashës.

Mirëpo, analisti dhe gazetari Mero Baze duke përdorur këtë foto të publikuar nga vetë bashkëshortja e kreut të PD, ironizon Bashën.

Sipas tij, Basha që kandidon për kryeministër dhe pretendon se e di çfarë duan shqiptarët, i lexon vajzës 10 vjeçe libër për fëmijë 3 vjeç. “Vajza 10 vjeçe gjithë ditën me Ipad, duhet të dëgjoj një libër për fëmijë 3 vjeçar, nga babai kandidat për kryeministër, që pretendon se e di se çfarë duan shqiptarët. Mëso çfarë do vajza njëherë!”, ironizon Baze.

Foto: Lulzim Basha duke i lexuar vajzës

Screenshot_1.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img